Állások, munkák anyanyelvi szintű magyar nyelvtudással

5 db találat
Szűrés
  • A meglévő ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel magyar nyelven. - Saját gyártású, kiváló minőségű táplálékkiegészítők értékesítése. - Termékeink jó és naprakész ismerete és ajánlások az ügyfelek számára - Adatok bevitele az adatbázisba, megrendelések feltöltése...
    ma 11:15
  • Fogorvos

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    8900 Zalaegerszeg
    Általános fogorvosi feladatok ellátása.
    máj. 09.
  • Könnyű-közepes fizikai munka Növények ültetése utasítás alapján, növények helyszíni mozgatása Növényeknek ültetőgödör ásása Termőföld terítés kézi erővel (talicskával, lapáttal, gereblyével) Finom tereprendezés kézi erővel (lapáttal, gereblyével) Fenyőkéreg terítés, gyepszőnyeg r...
    máj. 07.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Keressük új grafikus kollégánkat, aki többéves tapasztalatával, kreatív látásmódjával és önálló munkavégzésével erősítené csapatunkat! Feladataid lesznek, ha együtt dolgozunk: - grafikai feladatok, tervezés, ötletelés a már meglévő arculati kézikönyvek iránymutatásai alapján - a...
    máj. 04.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim