Állások, munkák egyetemi végzettséggel

7 db találat
Szűrés
  • Donorvizsgáló orvos

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Rugalmas - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye
    Elvégzed a plazmaadók alkalmassági vizsgálatát, állapotfelmérését, jelenléteddel biztosítod az állandó orvosi felügyeletet centrumunkban, orvosszakmai szempontból felügyeled a plazmafereziseket.
    tegnap 08:25
  • Fogorvos

    7030 Paks, Tolnai út 93.
    Megbízható,szakmai tapasztalattal rendelkező FOGORVOS ????munkatársat keresünk részmunkaidőben vagy teljes munkaidőben! Előny angol vagy/és orosz nyelvtudás! Munkavégzés helyei: ????Vekas Dental Medical Center Paks Tolnai út 93. (3 székes rendelő,exkluzív környezet,mod...
    máj. 12.
  • Foglalkozás-egészségügyi orvos

    1054 Budapest, Akadémia utca 16.
    Páciensek szakorvosi vizsgálata, a vizsgálat eredményeinek dokumentálása Leletek értékelése, szükség esetén kezelési terv felállítása Betegút menedzselés és utánkövetés
    máj. 11.
  • Fogorvos

    8900 Zalaegerszeg
    Általános fogorvosi feladatok ellátása.
    máj. 09.
  • Gazdasági vezető

    6000 Kecskemét, Felsőszéktó tanya 138.
    A társaság gazdálkodási tevékenységének irányítása. A társaság gazdasági stratégiájának, gazdálkodásának, üzleti tervezésének kidolgozása és a végrehajtás, ellenőrzése. A megbízásos alapon és online működő könyvelő cég munkájának ellenőrzése és a cég igényeinek összehangolása. E...
    máj. 08.
  • Bejelentkező vendégeinknek gyógymasszázs és gyógytorna szolgáltatása; Új vendégek állapotfelmérése, visszatérő vendégek állapotának folyamatos követése, szükség esetén a kezelési terv módosítása; Magas szakmai színvonalú (anatómiai tudás, technikák, betegségek stb.) és vendégközp...
    ápr. 28.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim