Állások, munkák főiskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Építész tervező

    8000 Székesfehérvár, Budai út 140.
    Új kollégánk feladata a csapatunk tagjaként engedélyezési és kiviteli tervek készítése.
    ma 14:25
  • Rugalmas munkaidőben, részben home office-ban is ellátható mérlegképes könyvelői feladatok.  Nyugdíjasok, kisgyermeket nevelők számára különösen előnyös.
    tegnap 18:47
  • Webshop ügyintéző

    1191 Budapest, Üllői út 206.
    Főbb feladatok: Pénzügyi riportok kezelése és nyomon követése. Másodlagos feladatok: Weboldalak kezelése Rendelésfeldolgozások Csomagok összekészítése a futárszolgálatok részére
    tegnap 16:00
  •  - Cégcsoportba tartozó cégek könyvelési feladatainak ellátása  - Vevői számlák kiállítása  - Bejövő számlák feldolgozása belső rendszerben  - Utalások rögzítése  - Pénzügyi kimutatások készítése
    tegnap 15:45
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • Mivel jár majd a munka? könyvelési feladatok teljes körű ellátása (külföldi ügyfelek magyar vállalkozásai) folyó könyvelési műveletek könyvelése (számlák, pénztárgép, bank), átnézése, javítása kommunikáció az ügyfelekkel szóban és írásban riportok, adóbevallások készítése éves be...
    máj. 27.
  • Eredmény és egyéb pénzügyi kimutatásokat készítesz Főkönyv és analitika egyezőséget egyeztetsz, ellenőrződ a mérlegszámlákat Havi és éves kontrolling zárási feladatokat bonyolítasz
    máj. 26.
  • Utilises knowledge of traditional and digital media to maximise PR opportunities, promoting the range of PR services available to clients Uses the full range of media, creativity and digital tools available and agreed internal processes to devise, review, evaluate and present pro...
    máj. 24.
  • Angol oktató Karriertipp!

    1223 Budapest, Nagytétényi út 31.
    Jelentkezz a Budafoki Helen Doron English Oktatóközpontba részmunkaidős nyelvtanárnak, ha kiválóan beszélsz angolul és erről felsőfokú végzettséged is van. nem állnak tőled távol a szokatlan és kreatív megoldások. szeretsz a dobozon kívül gondolkodni. szívesen és jól dolgozol egy...
    máj. 24.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim