Állások, munkák általános iskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

17 db találat
Szűrés
  • Az ENVIROINVEST Zrt. elektronikai hulladékbontó munkatársat keres dunavecsei telephelyére. Munkaidő: H-P 06:00 - 14:30.  Feladat: a telephely vezető iránymutatása szerint: elektronikai hulladék szétszerelése kézi szerszámokkal másodnyersanyag szortírozása teherautók rakodása kime...
    tegnap 11:39
  • Gépkocsi vezető Karriertipp!

    2310 Szigetszentmiklós
    Szigetszentmiklósi telephelyünkön: összekészített áru felrakodása Árukiszállítás partnereknek Rendeltetési helyen: áru átadása és lerakodása Menetlevél vezetése
    máj. 22.
  • - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - A munkaterület rendben és tisztán tartása - Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
    máj. 22.
    máj. 22.
    máj. 21.
  • csomagok a megadott címekre történő kiszállítása csomagok szortírozása ügyfelek igényeinek kezelése gépkocsi tisztántartása elektronikus bankkártya-olvasó készülék rendeltetésszerű használata
    máj. 20.
  • Production worker (fish industry) Karriertipp!

    Kalvøyna 75, 5970 Byrknesøy, Norway
    Currently we are searching for production worker in fish factories. Work place is in Norway, near the Bergen area.Main responsibilities in fillet or fresh fish preparing departments: to cut fillet with knife; to work with packing, sorting mashines; to work in the fridges and ware...
    máj. 20.
  • Kiszállító Karriertipp!

    8300 Tapolca, Veszprémi út
    - Összekészített csomagok bepakolása a gépjárműbe - Rendelések kézbesítése a megadott címre - Rekeszek visszaszállítása az áruházba - Applikáció pontos kezelése - Gépjárművek tisztán tartása - Tapolca telephelyen
    máj. 16.
  • - Összekészített csomagok bepakolása a gépjárműbe - Rendelések kézbesítése a megadott címre - Rekeszek visszaszállítása az áruházba - Applikáció pontos kezelése - Gépjárművek tisztán tartása - Szekszárd és Tapolca telephelyen
    máj. 16.
  • sátorfólia összehajtogatása
    máj. 13.
  • Rolleres energiaital promóter (diákmunka)

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Rugalmas - Budapest
    termékek promotálása ajándéktárgyak osztása fotók készítése az osztásról és az ehhez szükséges adminisztráció
    máj. 13.
    máj. 09.
  • pakolás, rakodás takarítás gumik gurítgatása salgó polcok összeszerelése, elhelyezése tereprendezés (gazirtás, seprés stb.) alkatrészek válogatása adatbázisba történő felvétele (adminisztratív munka)
    máj. 09.
  • Animátor (céges rendezvényen)

    2347 Bugyi
    -animátori feladatok ellátása – többek között ugrálóvár felügyelete, regisztráción segédkezés; -rendezvény előkészítése, végén rendrakás, pakolás.
    máj. 09.
  • Parkoló ellenőr

    Rugalmas - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye, Somogy megye
    Áruházlánc parkolójának ellenőrzésére parkoló ellenőr munkatársat keresünk alábbi helyszínekre: * II. Máriaremetére H-Vas között több műszakban * Kecskemétre H-P között napi 8 órában * Dabasra H-P között napi 8 órában * Budapestre, Debrecenbe, Kaposvárra és Győrbe is keresünk mun...
    máj. 08.
  • - A vásárlók szakszerű, udvarias tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - Termékek kihelyezése, előkészítése kezelése a vállalat belső szabályzata alapján - A munkaterület rendben és tisztán tartása
    ápr. 30.
  • Feladatok: Villamossági dobozok gyártásába való besegítés, könnyű fizikai munka Munkaidő: Hétfőtől péntekig 07:30-16:00 óráig Heti 3 nap vállalása kötelező!
    ápr. 25.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim