Állások, munkák 5-10 év tapasztalattal

195 db találat
Szűrés
  • Beruházási és építési projektek tervezése, műszaki, idő, költség tervek készítése és nyomonkövetése az előkészületi és installálási valamint felfutási szakaszon keresztül. Beruházási és építési projektek tervezése (műszaki, idő, költség tervek) Munkabiztonsági tervkészítés, oktat...
    tegnap 13:49
  • HR adminisztrátori feladatok ellátása. A foglalkoztatás teljes- vagy részmunkaidőben történhet.
    tegnap 18:05
  • Vendégek fogadása és utaztatása Szobák és kulcsok kezelése Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás Vendégek színvonalas kiszolgálása Információ és segítség nyújtás a vendégek részére Írásbeli és szóbeli vendégkommunikáció Programok ismertetése, érték...
    tegnap 14:31
    tegnap 14:28
  • Adminisztratív feladatok elvégzése Emailek kezelése
    tegnap 13:56
  • Könyvkötő-vágó Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    1106 Budapest, Fátyolka utca 1.
    Elvégzi a könyvkötői és vágói feladatokat a technológiai, az eredményességi és hatékonysági elvárásoknak megfelelően. Közreműködik a kötészeti munkaterületek tevékenységében, hogy az a termelésirányítás elvárásainak megfelelően legyenek elvégezve.
    tegnap 12:35
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim