Állások, munkák 3-5 év tapasztalattal

4 db találat
Szűrés
  • We are hiring - to our Budapest team in the Digital business. Unique combination of our IP, data and insight with the latest technology to support our clients in making decisions and driving action. The Role Typically delivering products and services across our portfolio to a gro...
    tegnap 16:40
  • Dekoratőr

    2100 Gödöllő, Körösfői Kriesch Aladár utca 34.
    A Gödöllő Coop Zrt. 10 közigazgatási területen (Gödöllő, Veresegyház, Erdőkertes, Szada, Mogyoród, Sződ, Kerepes, Kistarcsa, Sződ, Csömör) folytat, elsősorban élelmiszer-kiskereskedelmi tevékenységet. A cég a kizárólag magyar tulajdonú COOP üzletlánc tagja, a térségben jelentős f...
    máj. 21.
  • Legfőbb feladata a cég ismertségének növelése, új ügyfelekkel kapcsolatfelvétel, árukiszállítás, tanácsadás és meglévő partnereinkkel való kapcsolattartás. Egyes napokon a boltban történő vevő kiszolgálás (helyettesítés esetén).
    máj. 20.
  • Főbb feladatok, munkák: Ügyfeleink ügyeinek gondozása, szakmai felügyelete a magyar számviteli és adótörvények előírásai szerint.
    máj. 17.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim