Állások, munkák 3-5 év tapasztalattal

2106 db találat
Szűrés
  • Hibabehatárolás, javítás, alkatrészcsere a szerviz telephelyére beérkező informatikai eszközökön (pl. pc, notebook, különböző nyomtatók, mobilok, PDA-k, szkennerek) Eseti és időszakos karbantartási feladatok ellátása a műszaki dokumentációk, előírások alapján Bevizsgálás, selejte...
    Friss
  • Raktáros Karriertipp!

    2040 Budaörs, Vasút utca 9.
    Főbb feladatok: Gyalogkíséretű targoncával komissiózás FEFO szedési lista alapján. Komissiózott áru-összekészítése, csomagolása kiszállításra, raklapok fóliázása, rakodás.   Egyéb feladatok: A beszállított termékek szakszerű átvétele és betárolása. Raktáron belüli anyagmozgatás,...
    ma 17:20
  • ma 17:01
  • A munkakör alapvető célja a membránfejlesztési feladatok, kutatási tevékenységek végzése és koordinálása a laboratóriumi szintű kutatástól kezdve, az optimalizálási és méretnövelési kísérleteken keresztül egészen a tömegtermelésbe történő termékbevezetéshez szükséges átadásig. A...
    ma 16:44
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim