Állások, munkák 3-5 év tapasztalattal

7 db találat
Szűrés
  • Raktári anyagáramlás (beszállítás, átvétel, komissiózás, csomagolás, kiszálítás) folyamatának biztosítása Beszállítók menedzselése, számlák ellenőrzése Raktári berendezések és anyagmozgató eszközök menedzselése Épület és kapcsolódó infrastruktúra fenntartásához kapcsolódó tevéken...
    ápr. 26.
  • Beérkező légi járatos rakományok átvétele PDA használatával A légiraklapok bontásának, dekomissiózásának irányítása Az átvett rakományok adminisztrációja Az átvett rakományok betárolásának koordinálása
    ápr. 28.
  • - 12-18 tonnáig ponyvás emelőhátfalas teherautók vezetése - napi 4-8 cím országos kiszállítás - raklapos áruszállítás( saját elektromos békával rakodás) - gyáli indulás érkezés - indulás, érkezés időpontja járatlista szerint változik, változó címek
    ápr. 02.
  • Főbb feladatok, munkák: Shopban való kiszolgálás, gasztró és shop termékekkel való munkafeladatok elvégzése. A benzinkútra érkező vásárlók vevőközpontú udvarias kiszolgálása. A shop működtetése. Kassza kezelése. A munkarend két nappal, egy éjszaka, három nap pihenő. Reggel hat és...
    ápr. 12.
  • Ékszerbolti eladó

    1033 Budapest, Szentendrei út 115.
    ékszer, óra értékesítés, pénztárgép használat, kirakat rendezés, ékszer bevizsgálás
    ápr. 15.
  • Győri Belvárosi színvonalas szálloda recepciós feladatainak az ellátása, a vendégekkel a folyamatos kapcsolat fenntartása, adminisztrálása,
    tegnap 12:32
  • Bolti kisegítés; Áruk kipakolása, polcok rendezése;
    ápr. 23.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim