Állások, munkák 1-3 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Kompresszor villamos, műszer- és irányítástechnikai mérnök

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    4200 Hajdúszoboszló, Nemesbikk
    Főbb feladatok: A földgázszállítás folyamatosságának fenntartása a kompresszorállomások rendelkezésre állásának, folyamatos üzemmenetének biztosításával. Karbantartási, fejlesztési feladatok tervezése, erőforrások meghatározása, a végrehajtás felügyelete. Közreműködés a hibaelhár...
    tegnap 10:50
  • MAN- és SCANIA autóbuszok szerelése, karbantartása és minőségi szervizelése műszaki állapotfelmérés
    máj. 06.
  • Marketing koordinátor

    9200 Mosonmagyaróvár, Terv utca
    Operatív részvétel a termékkatalógusok, kiadványok, reklámanyagok, szórólapok tervezésében, készítésében Termék kihelyezés tervezése, kapcsolódó bolti megjelenést ösztönző anyagok és állványok tervezése, a kivitelezés és szállítás koordinálása Kiállítások, partnertalálkozók és eg...
    máj. 05.
  • Érdekel mennyit kereshetnél?
    Ismerd meg mások bérigényét!
    Mennyit kereshetnék?
  • A Bv. Holding Elismert Vállalatcsoport tagvállalatai számára a köztulajdonban álló gazdasági társaságok belső kontrollrendszeréről szóló 339/2019.(XII.23.) Kormányrendeletben rögzített megfelelési tanácsadói tevékenység ellátása; a gazdasági társaságok tevékenységére és működésér...
    máj. 03.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim