Állások, munkák 1-3 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Győri telephelyű (9028 Győr, Régi-Veszprémi út 14-16.) fuvarozócég nemzetközi gépjárművezetőt keres C kategóriás jogosítvánnyal, érvényes GKI és sofőrkártyával hosszútávra, 7,5 tonnás járműre. A munka állandó - minden héten ismétlődő - német körfuvar, heti 2-3 körrel. A fuvarok G...
    ápr. 24.
  • A cég Partnerei megrendelését leszállítja megfeleő helyre és időpontra Az áru átadása, lepakolása és elszámolása Visszáru és göngyöleg elszállítása Vevői számlákkal való elszámolás Menetlevél vezetése
    ápr. 23.
  • Járművek műszaki, esztétikai, tisztasági állapotának ellenőrzése Gépjárművezetők napi munkájának támogatása Esetleges károkozások, sérülések rögzítése dokumentálása, javítási költségek rögzítése Gépjárműhöz tartozó biztonsági berendezések napi szintű ellenőrzése Üzemanyagtankolás...
    ápr. 23.
  • Kimagasló, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező cégünkben, autószállítással/mozgatással kapcsolatos, magas színvonalú munkavégzés. Ügyfelekkel, logisztikai munkatársakkal való folyamatos együttműködés.
    ápr. 16.
  • Feladataid lesznek: Nem veszélyes, szennyvíz begyűjtési és gépkezelési munkálatokban való aktív részvétel gépkezelői státusz ellátása Adott szennyvíz begyűjtése, megfelelő ártalmatlanító helyre történő szállítása Ügyfelekkel való helyszíni kapcsolattartás...
    ápr. 05.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim