Jól fizető állások

4 db találat
Szűrés
  • Budapesti helyszínre, hazai piacra készített szoftverszolgáltatás felhasználói támogatásához munkatársat keresünk Helpdesk munkatárs pozícióba Milyen feladatokra számíthatsz nálunk? Szereped lesz a bejelentések fogadásában és adminisztrációjában a ticketing rendszerben Részt váll...
    ápr. 25.
  • Főbb feladatok, munkák: Ügyfeleink ügyeinek gondozása, szakmai felügyelete a magyar számviteli és adótörvények előírásai szerint.
    ápr. 23.
  • Budapesten található irodaépületek éttermeibe, tapasztalattal rendelkező konyhai kisegítőket keresünk, egészségügyi kis könyvvel, teljes és részmunkaidőben. Feladatok: Segédkezik a raktári kivételezésnél Segédkezik a főzéshez szükséges nyers anyagokat előkészíteni a szakácsnak át...
    ápr. 14.
  • Ápoló- gondozó

    Rugalmas - Budapest, Pest megye
    A Geriatric Sol Kft Házi Segítségnyújtó és Otthoni Szakápolási Szolgálat Budapest területére (megbeszélés szerint) Ápoló és Gondozó munkatárs munkakörbe felvételt hirdet. Amennyiben lendületes csapat tagja akarsz lenni és klienseink egészségügyi vagy szociális ellátásában szeretn...
    ápr. 24.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim