Egyéb fizikai munka állások, munkák

374 db találat Szűrés
  • nov. 16.
  • Megrendelések összekészítése Élelmiszerek kiválogatása PDA használatával Az ellenőrzött áruk végleges becsomagolása Árumozgatási feladatok
    ma 12:26
  • Találja meg a kincset, és nyerjen!
    Regisztráljon, tegye elérhetővé önéletrajzát és nyerjen 2 000 000 Ft-ot!
    Játszom!
  • hóágyúzás is választható Elvárások: jó kommunikációs készség jó fizikum önálló munkavégzés kiváló problémamegoldó képesség jó műszaki érzék Előny: liftkezelői vizsga, sítudás Kínálunk: versenyképes és kiemelt fizetések, úti költség támogatás. Jelentkezés módja fényképes önéletraj...
    tegnap 12:32
  • Targoncavezető

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Gyöngyös
    Targoncavezetői feladatok Komissiózási feladatok Önálló munkavégzés Munkaterület tisztán tartása
    ma 13:45
    Játszom!
  • Főbb feladatok: Meghatározott termék jellemzők mérése és dokumentálása Mérő készülékek kezelése és karbantartása, a rábízott berendezések működésének felügyelete és a szükséges beavatkozások elvégzése, a folyamat ellenőrzése Mintamodulok tesztelésének előkészítése Minőségi termék...
    dec. 03.
Pályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítőim Állásértesítőim