Egyéb fizikai munka állások, munkák

374 db találat Szűrés
  • nov. 16.
  • Találja meg a kincset, és nyerjen!
    Regisztráljon, tegye elérhetővé önéletrajzát és nyerjen 2 000 000 Ft-ot!
    Játszom!
  • hóágyúzás is választható Elvárások: jó kommunikációs készség jó fizikum önálló munkavégzés kiváló problémamegoldó képesség jó műszaki érzék Előny: liftkezelői vizsga, sítudás Kínálunk: versenyképes és kiemelt fizetések, úti költség támogatás. Jelentkezés módja fényképes önéletraj...
    tegnap 12:32
    Játszom!
  • Főbb feladatok: Meghatározott termék jellemzők mérése és dokumentálása Mérő készülékek kezelése és karbantartása, a rábízott berendezések működésének felügyelete és a szükséges beavatkozások elvégzése, a folyamat ellenőrzése Mintamodulok tesztelésének előkészítése Minőségi termék...
    dec. 03.
  • Szeretne olyan fejlett városokban dolgozni, mint Amszterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen? A játszótereken, tetőfedésként, istállókban, edzőtermekben, lőtereken és egyéb célokra alkalmazható tartós gumi burkolólapok gyártásával foglalkozó holland ügyfelünk termel...
    dec. 03.
  • Kábelköteg gyártó munkatárs

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    8000 Székesfehérvár, Vásárhelyi utca 5.
    Kábelkorbácsok gyártása Kábeldaraboló gép, kábelcímkéző gép, krimpelő gép és bandázsológép szakszerű használata és karbantartása Elkészült kábelek végellenőrzése.
    dec. 03.
Pályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítőim Állásértesítőim