Nemcsak a sportban vagyunk dinamikusak, hanem a cég működésében is!
A Decathlon dinamikus fejlődésének köszönhetően egy fontos lépéshez érkezett, aminek kapcsán a web merchandiser csapat élére keresi azt a vezetőt, aki még tovább lendíti a cég sikereit!
A munkakör legfőbb célja összhangban a cégünk víziójával: elérhetővé tenni a sportolás örömét a lehető legtöbb ember számára a digitális tér segítségével. Ezen belül is a web merchandiser csapat elsődleges szerepe elérni azt, hogy a Decathlon legyen az első és legjobb sport webshop Magyarországon.

WEBSHOP VEZETŐ (Budaörs)

Főbb feladataid lesznek:

  • Megtervezni és nyomonkövetni a decathlon.hu kereskedelmi politikáját, valamint a hosszú - és rövid távú stratégiáját/célkitűzéseit
  • Kidolgozni a weboldal struktúráját, azt folyamatosan fejleszteni a maximális ügyfélélmény érdekében
  • 6-8 fős felelősségteljes, kreatív csapatod munkafolyamatainak menedzselése, személyes fejlődésük támogatása, további tehetségek felvétele
  • Felhasználóink véleménye és az oldal eredményei alapján akcióterv készítése a további fejlődés érdekében
  • Biztosítani a dinamikus forgalmi növekedést, optimalizálni a konverziót
  • Hozzájárulni az omnichannel értékesítés erősítéséhez
  • Nemzetközi kapcsolatrendszer kiépítése, meglévőek fenntartása, átdolgozása a megfelelő folyamatok adaptálásához
  • Mindezek mellett folyamatosan kapcsolatot tartva az összes érintett egységünkkel
  • (logisztika, marketing, ügyfélszolgálat, kereskedelmi csapat)

Te vagy a megfelelő jelölt, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • otthonosan mozogsz az online világban és az értékesítés területén
  • van online marketing vagy e-kereskedelmi tapasztalatod
  • képes vagy stratégiai és operatív szinten is gondolkodni
  • szeretsz döntéseket hozni és azokért vállalni a felelősséget
  • a felmerülő problémákat nem nehézségnek, hanem lehetőségnek éled meg
  • rendszeresen sportolsz
  • társalgási szinten beszélsz angolul
  • jártas vagy a Google analytics, Hotjar, AB testing szoftverekben, valamint alap html ismeretekkel rendelkezel

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

  • bizalmunkkal támogatunk
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • hozzájárulunk a további szakmai és személyes fejlődésedhez ingyenes képzési rendszerünk segítségével
  • lehetőséget adunk egyéni karrierutad kialakításához, felelősségi köröd folyamatos bővítésével
  • mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • munkafolyamataid ellátásához saját céges telefont és laptopot biztosítunk
  • teljes munkaidőben,rugalmas beosztással dolgozhatsz heti 1 home office lehetőségével
  • alapbéreden felül további rendszeres juttatások lesznek elérhetőek számodra

    Ha magadra ismertél add le a jelentkezésed most és legyél Te online csapatunk élén, aki az ország legjobb weboldalt alakítja ki!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Online értékesítés
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budaörs