Webshop ügyintéző

  • Cég neve

    Godimosa Kft.

  • Munkavégzés helye

    1191 Budapest, Üllői út 200.

  • Fizetés

    Nettó 290e - 290e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás vevőkkel - tájékoztatás, megrendelés utáni adategyeztetés, pontosítás, problémamegoldás, segítségnyújtás telefonon és e-mailben - hideghívás nincs!
  • Adminisztráció és a háttérfolyamatok támogatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség – sok ügyféllel fogsz beszélni
  • Pontosság és precizitás – hogy minden folyamat rögzítve legyen
  • Legyél pörgős, keresd a feladatokat
  • Felhasználói szinten kezeld a számítógépet
  • Beszélj alapfokon angolul, szükséged lehet rá a hívásokban/e-mailekben

Előnyt jelent

  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat (ügyfélszolgálat, call center)
  • Webshopmotorok használatában szerzett tapasztalat (UNAS, Shoprenter)
  • ERP / CMS rendszerekben szerzett tapasztalat (MiniCRM, CloudERP)

Amit kínálunk

  • 8 órás, teljesen bejelentett bér, nettó 290.000
  • Utazási hozzájárulás (havi nettó 10.000 Ft)
  • Próbaidő után SZÉP kártya (havi nettó 30.000 Ft)
  • Próbaidő után nettó 100.000 Ft éves nyaralási hozzájárulás, hogy világot láss
  • Próbaidő után céges egészségbiztosítás
  • Egyműszakos munkarendben dolgozunk, hétfőtől-péntekig 9:00-17:00-ig. A hétvégéid biztosan szabadok lesznek, akkor is, ha éppen munkanap lenne!
  • Családias légkör, támogató kollégák és vezetőség
  • A munka jellege jelenleg megköveteli a személyes irodai jelenlétet, ezért az otthoni munkavégzés nem lehetséges, viszont cserébe nagyon rugalmasak vagyunk

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Családias légkör, fiatal csapat, átlátható feladatok és szabad hétvégék, ez a CoolMobile.hu, 2019-ben alakult mobiltelefonokat és kiegészítőket forgalmazó webáruház.

A jelentkezem gombra kattintás után kérlek csatold a magyar fényképes önéletrajzodat.