MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Webshop ügyfélkapcsolati munkatárs - diákmunka (Budaörs)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Puskás Tivadar út 14.

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő hívások fogadása
  • Elveszett hívások visszahívása
  • Rendelések rögzítése CRM rendszerben telefon és megrendelőszelvények alapján
  • Postabontás

Munkaidő:
  • H-P 08:00-20:00 Szombat 08:00-15:00 között heti min.  3 nap vállalása

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználható szintű számítástechnikai ismeretek
  • Heti min. 3 nap/alkalom vállalása 08:00-18:00 között (4-6-8 órában)
  • Előny: a hét első felében/délelőtti való ráérés
  • Ügyfelekkel/vásárlókkal vagy panaszkezeléssel kapcsolatos tapasztalat

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Több nap vállalása

Amit kínálunk

  • A bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Megközelíthetőség: Kelenföldről 20-25 perc a 40, 40B, 88, 88A, 188, és 188E buszokkal.

Céginformáció

Webáruház ügyfélszolgálati projektek.
 - Férifi ruházat
 - Szépségápolás  és étrendkiegészítők
  - Ajándéktárgyak

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!