VitaSyst Europe Kft.
Táplálék-kiegészítőket és vitaminokat forgalmazó cégcsoport – közel 20 éves online értékesítési múlttal – online kereskedelmi felületeken történő megjelenésének kiépítéséhez, felügyeletéhez

WEB/MARKETING KOORDINATORT

keres.

FELADATOK:

  • A végső felhasználókat, a viszonteladókat célzó online és offline értékesítési és marketing stratégia kialakításában való részvétel
  • Weboldalak (termékek és leírások) folyamatos fejlesztése, fejlesztők koordinálása
  • Saját termékek pozícionálása és megjelenítésének kommunikációja
  • Piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése
  • Közösségi oldalakon való megjelenés, kampányok tervezése és lebonyolítása
  • Egyéb online marketing eszközök használata (Google Adwords, Seo, Facebook, Instagram, hírlevél, folyamatos web frissítés, stb.)
  • Kapcsolattartás grafikusokkal, szerződött külsős bedolgozókkal, ezen beszállítók munkájának folyamatos irányítása és ellenőrzése
  • Rendezvényeken, kiállításokon történő részvétel, a vállalat képviselete tárgyalásokon, konferenciákon, kereskedelmi, szakmai kiállításokon

ELVÁRÁSOK:

  • Tárgyalóképes, kiváló angol nyelvtudás
  • Kreatív, innovatív és stratégiai gondolkodásmód, kezdeményező készség
  • Ügyfélorientáltság
  • Minimum középfokú végzettség
  • Személyes elhivatottság és jártasság az egészséges életmód iránt
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • Sportos, egészséges életmód
  • Táplálkozástudományi ismeretek
  • E-marketing területén (eBay, Amazon, más online) értékesítési tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatal, energikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét