Cégünk innovatív diagnosztikai scanner fejlesztő csapata új szoftveres kollégát keres. Az ultragyors szöveti metszet digitalizáló rendszer nagyfelbontású képeket hoz létre melyen a patológus akár távoli eléréssel, klinikai diagnózist állít fel. Rendszereink nem csak átmenőfényes, de fluoreszcens minta képalkotást is lehetővé teszik, mely molekuláris genetikai eltérések megbízható azonosítását és kiértékelését biztosítja. Rendszereink könnyen kezelhetősége érdekében, komplex automatizált folyamatokat kell kialakítanunk, mely a felhasználói beállítások helyett megbízhatóan operál a rendszerrel.

Web fejlesztő - DX Scan

Feladataid lesznek:

  • a cég saját fejlesztésű, világszínvonalú orvostechnikai szoftvereinek fejlesztése
  • a fejlesztési folyamatokban való aktív részvétel: specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés, dokumentáció
  • a folyamatos technológiai fejlesztések figyelemmel kísérése és tovább gondolása a cég versenyképességének erősítése érdekében

Amit kínálunk:

  • az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
  • stabil csapatot, a fluktuációnk minimális, nem cserélődnek a kollégák hetente
  • mentoring programot
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőséget, meglévő szakmai tudás mélyítését
  • nemzetközi szinten is egyedi rendszerek fejlesztésében való részvételt
  • önállóságot
  • változatos munkát
  • hosszú távú együttműködést
  • teljesítményt elismerő bérezést

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1141 Budapest, Öv utca 3.

Akit keresünk:

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik (programozó/programtervező mérnök /fizikus/ informatikus)
  • legalább 2-3 releváns szakmai tapasztalata van
  • C, C++ és/vagy C# fejlesztői nyelvben szerzett jártasságot
  • Web frontend fejlesztési tapasztalata is van
  • ismeri az XML/JSON/CSS technológiákat
  • ismeri a REST elveket
  • angolból legalább közép szintű a nyelvtudása, szakmai anyagokkal, dokumentációkkal megbirkózik
  • kreatív ötletek, feladatok önálló megvalósítása és csapatmunkában való aktív részvétel
  • jó az absztrakciós készsége, rendszerszemléletű

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • agilis szoftverfejlesztés ismerete (SCRUM)
  • .NET keretrendszer, CLI C++ programozási nyelv és a WPF ismerete
  • orvosbiológiai érdeklődés/végzettség
  • optikai rendszerek, mikroszkópia ismerete
  • fejlesztői dokumentációkészítésben való jártasság

Ismerj meg minket személyesen!

Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid, tapasztalataid és persze mi is bemutatjuk munkakörnyezetünket és az általunk fejlesztett eszközöket.

A kiválasztás folyamatos, jelentkezz minél hamarabb!