Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Zengo
  • A Zengo 10 éve sikeresen működő, fiatalos, innovatív, szegedi székhelyű szoftverfejésztő cég. Számos sikeres projektet tudhatunk már magunk mögött, melyekre nagyon büszkék vagyunk. A jelenleg 50 fős csapatunk fejlesztőkből videoszerkesztőkből, grafikusokból és tesztelőkből áll, de mindig igényt tartunk új tehetséges IT munkatársakra.

  • Web developer

    Főbb feladatok, munkák:

      • Webes rendszerek fejlesztése, célok kitűzése
      • Back-end karbantartása, fejlesztők támogatása
      • Fejlesztések tervezése, kivitelezése egyedül és csapatban
      • Komplex megoldások implementálása, együttműködés a többi területtel
      • Műszaki specifikációk készítése
      • Verzió ellenőrzése, karbantartása, hiba bejelentése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Legyen legalább 3 év tapasztalatod PHP, MySQL területén
      • Legyen magabiztos tudásod HTML, CSS, JS területén
      • Érts az MVC és OOP programozáshoz és tervezéshez
      • Rendelkezz REST API tudással
      • Ne legyél zavarban, ha MySQL és MongoDB rendszereket kell használnod
      • Ismerd a Memcache, Redis rendszereket
      • Tudj használni olyan template-rendszereket, mint a Twig, Blade, Smarty vagy Rain
      • Alkalmazd magabiztosan a Git, SVN verziókezelőket
      • Ne legyenek ismeretlenek előtted a CSS preprocesszorok (pl. Sass, Less)
      • Kezeld magabiztosan a Front-end framework/library rendszereit (pl. Angular, Bootstrap, BackBone, jQuery)
      • Legyen tapasztalatod Back-end framework/library terén (pl. Yii, Laravel, Symfony, CodeIgniter)
      • Ismerj nyílt forráskódú eszközöket és könyvtárakat
      • Tudj jól kommunikálni a kollégáiddal
      • Feladataid önállóan és csapatban is jól tudd teljesíteni

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Ha beszéled a PHP 7, .NET és Java nyelveket
      • Ha használtál már OpenSource rendszereket (pl. WordPress, Magento)
      • Ha nem ismeretlenek számodra a fejlesztési segédeszközök (pl. Composer, Gulp)
      • Ha otthonosan mozogsz a Node.js területén
      • Ha tudod, mit kezdj a NoSQL rendszerekkel

    Amit kínálunk:

      • Folyamatos fejlődés és tanulási lehetőség, akár a saját workshopjaink keretein belül
      • Fiatalos, családias légkör
      • Versenyképes fizetés
      • Jó poénok, színes hétköznapok

      Büszkék vagyunk arra, hogy a Zengo olyan hely, ahová szívesen járnak be munkatársaink dolgozni. Ahol nincsenek igazgatók, csak munkatársak. Ahol mindenki megmutathatja az egyéniségét. Ahol ügyelünk az emberi kapcsolatokra.

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    6724, SZEGED Kossuth Lajos sgt. 72.

    Jelentkezési határidő:

    2017. 01. 18.

    A jelentkezéshez küldd el nekünk részletes önéletrajzod és referencia munkáid.

    Egyéb juttatások: szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    2 db szavazat
    Állás, munka még: Zengo>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Web developer
    • Rövid pozíció név: Web developer
    • Hirdető cég: Zengo
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Csongrád megye
    • Város: Szeged
    • Feladatok: Webes rendszerek fejlesztése, célok kitűzéseBack-end karbantartása, fejlesztők támogatásaFejlesztések tervezése, kivitelezése egyedül és csapatbanKomplex megoldások implementálása, együttműködés a többi területtelMűszaki specifikációk készítéseVerzió ellenőrzése, karbantartása, hiba bejelentése
    • Elvárások: Legyen legalább 3 év tapasztalatod PHP, MySQL területénLegyen magabiztos tudásod HTML, CSS, JS területénÉrts az MVC és OOP programozáshoz és tervezéshezRendelkezz REST API tudássalNe legyél zavarban, ha MySQL és MongoDB rendszereket kell használnodIsmerd a Memcache, Redis rendszereketTudj használni olyan template-rendszereket, mint a Twig, Blade, Smarty vagy RainAlkalmazd magabiztosan a Git, SVN verziókezelőketNe legyenek ismeretlenek előtted a CSS preprocesszorok (pl. Sass, Less)Kezeld magabiztosan a Front-end framework/library rendszereit (pl. Angular, Bootstrap, BackBone, jQuery)Legyen tapasztalatod Back-end framework/library terén (pl. Yii, Laravel, Symfony, CodeIgniter)Ismerj nyílt forráskódú eszközöket és könyvtárakatTudj jól kommunikálni a kollégáiddalFeladataid önállóan és csapatban is jól tudd teljesíteni
    • Elvárt végzettség: Egyetem
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Egyéb juttatások: szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.01.11
    • értékelés: 3
    • értékelők száma: 2