Vontatási üzemirányító

  • Cég neve

    GYSEV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Sopron

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Felügyeli a kiadott mozdonyvezetői munkaidő-beosztás és mozdonyforduló betartását.
  • Tervezi a vontatójármű napi felhasználást (napi helyzet), végzi a vontatójárművek operatív irányítását.
  • Kapcsolatot tart a megrendelő vasúti társaságok és a pályahálózat-működtetők üzemirányítóival.
  • Gondoskodik a vonatforgalom lebonyolításához szükséges mozdony és személyzet biztosításáról.
  • Tervezi és végrehajtatja az operatív vonatforgalmi feladatokkal összefüggő vontatási igények teljesítését, fontossági sorrendet állít fel a személyzet és eszközök gazdaságos és a foglalkoztatási előírásoknak megfelelő felhasználásához.
  • Vontatási célú menetvonalakat igényel.
  • Közreműködik a vonatforgalmat zavaró rendkívüli események helyreállításának szervezésében, jelentést készít a rendkívüli eseményekről és azok kezeléséről.
  • Felügyeli és nyilvántartja a mozdonyok üzemóra- és futásteljesítményét, valamint a kiadott ciklusrend szerinti karbantartásra vezénylését.
  • Vezeti a vontatójármű és mozdonyvezetők foglalkoztatásának dokumentálásához szükséges nyilvántartásokat, programokat
  • Ellátja a minőségirányítási rendszer működtetéséhez szükséges, munkaköréhez kapcsolódó feladatokat.

Elvárások

  • Érettségi
  • Forgalmi vizsga (általános forgalmi) vagy Mozdonyvezető hatósági vizsga
  • 3 év szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben vagy mozdonyvezetésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú német nyelvismeret
  • Rugalmasság,
  • Informatikai ismeretek,
  • Jó kommunikációs és szervező képesség,
  • Kiváló stressztűrő képesség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria: bruttó 420.000,- Ft/év,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %,
  • Arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén (házastárs, és iskoláskorú gyermek számára is),
  • Jóléti juttatások: üdülési lehetőségek, kamatmentes vállalati lakáskölcsön, fizetési előleg, stb.
  • Tervezhető szabadidő
  • Biztos munkahely
  • Jó csapat!

Céginformáció

Vasúti területen jártas, hatósági vizsgával rendelkező munkatársunkat keressük soproni munkavégzési helyre. Jelentkezz, ha rendelkezel vontatójárművek és mozdonyvezetők operatív irányításában szerzett tapasztalattal, jól kommunikálsz, szereted a kihívásokat és a felelősségteljes feladatokat!

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.