Vizsgálatvezető

  • Cég neve

    Aurigon Labs Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Az Aurigon Labs Zrt. egy független kutatóintézet Dunakeszi székhellyel. Biotechnikai, gyógyszipari, élelmiszeripari ágazatbeli ügyfeleinket toxikológia, farmakológia és bioanalitika területén segítjük széleskőrű kutatási szolgáltatásainkkal.

FELADATOK:

  • In vivo pre-klinikai toxikológiai, farmakológiai és farmakokinetikai kísérletek tervezése, szervezése;
  • Vizsgálatok kivitelezése különböző kezelési és mintavételi módszerekkel;
  • A vizsgálatokhoz szükséges műtétek elvégzése;
  • A vizsgálati eredmények értékelése;
  • Állategészségügyi ellátásban való részvétel.

ELVÁRÁSOK:

  • Állatorvos, biológus végzettség
  • Vonatkozó szabályzatok és irányelvek követése és alkalmazása;
  • Rátermett és agilis a gyakorlati munkában;
  • Logikus, rendszerező gondolkodás;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Jó számítógépes ismeretek (excel, word);
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Jó csapatjátékos, aki képes önállóan dolgozni;
  • Nyitott az új ismeretekre és módszerekre.

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Helyes Laboratóriumi Gyakorlat (GLP) tapasztalat;
  • Német nyelvtudás.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt;
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit;
  • In vivo kísérletek vezetésében való tapasztalatszerzést egy nagy múltú preklinikai laboratóriumban;
  • Tapasztalt, magasan képzett munkatársakkal való közös munkát;
  • Versenyképes fizetést;
  • Béren kívüli juttatást (SZÉP kártyát);
  • Zárt parkolót;
  • Utazás támogatást;
  • Szakmai fejlődés lehetőségét.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Állatorvos
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Klinikai kutató
  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Biológus