Villanyszerelő

  • Cég neve

    MVM Démász Áramhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Cegléd, Monor, Kecskemét

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Villamosenergia-hálózatok (közép- és kisfeszültségű) üzemeltetése
  • Áramhálózati kapcsolások és feszültség-mentesítések
  • Közvilágítási hálózatok karbantartása, hibák javítása
  • Kis- és nagyfogyasztói mérőhelyek üzemeltetése
  • Új fogyasztók hálózatra kapcsolása
  • Hálózati üzemzavarok elhárítása
  • Feszültség alatti munkavégzés

Amit kérünk

  • Villanyszerelő végzettség, pályakezdőket is várunk
  • Informatikai eszközök használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatmunka
  • Technológiai utasítások betartása, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Hálózat-üzemeltetési gyakorlat
  • Döntéseiben megfontolt és következetes
  • Jó kommunikációs képesség
  • Szívesen dolgozik csapatban
  • KIF, FAM feljogosítások

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Szakmai életpálya támogatása – előre lépési lehetőségek, végzettség megszerzésének támogatása: szakmai továbbképzések, egyéni fejlesztés
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (pl. cafeteria)
  • Kedvezményes céges üdülési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (Vállalati sportkörök)
  • Kockázati balesetbiztosítás
  • Egészségügyi szolgáltatások biztosítása a szerződött magánegészségügyi intézményben
  • Munkába járási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő