Villanyszerelő

  • Cég neve

    Continental Dohányipari Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3988 Sátoraljaújhely, Dohány utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártóberendezések elektromos/vezérléstechnikai rendszereinek a karbantartása
  • Működésben felmerülő villamos problémák elemzése és elhárítása
  • Villamos kapcsolási rajzok olvasása, dokumentációk kezelése, napi tevékenységek adminisztrációja
  • Kapcsolattartás, együttműködés a termelési-és karbantartási terület munkatársaival
  • Önálló hibakeresés és elhárítás diagnosztikai rendszerek, mérőeszközök alkalmazásával, szerelési részegységek és pótalkatrészek cseréjével

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy egyéb elektromos szakirányú végzettség
  • Ipari automatizálásban szerzett jártasság
  • Elektromos rajzolvasási ismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Teljesítményorientáltság, jó problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság, precíz és pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások

Céginformáció

A Continental Dohányipari Zrt. magyar családi tulajdonban álló magáncég, amely több Európában működő dohányipari vállalatot egyesít.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem küldje el szakmai önéletrajzát.