Az Aegon Prémium Üzletág az emelt szintű szolgáltatások iránt érdeklődő, magasabb jövedelmű ügyfelek részére kínál exkluzív befektetési és megtakarítási szolgáltatásokat. Üzletágunk sikerének titka az újszerű szemlélet és egyedi megközelítés.
A Prémium Üzletág várja pályázók jelentkezését új karrierprogramjába, melynek célja, hogy vezető utánpótlást biztosítson növekvő csapata részére.

VEZETŐ UTÁNPÓTLÁS PROGRAM

Főbb feladatok:

  • Sikeres részvétel a képzési rendszerünkben
  • Karriertervek megvalósítása
  • Egyedi értékesítési ajánlatok elkészítése és prezentálása
  • Exkluzív befektetési termékek értékesítése
  • Prémium ügyfélkör kiszolgálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, tanulási hajlandóság
  • Motivált, agilis személyiség
  • Igényes, üzleties megjelenés
  • Értékesítésben vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fiatalos vállalati környezet
  • Nemzetközi szintű képzési rendszer
  • Garantált mentorálás, támogató légkör
  • Rendszeres továbbképzések, konferenciák és szakmai rendezvények
  • Kiszámítható, tervezhető, gyors karrierút
  • Kiemelkedő jövedelemszerzési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Miskolc, Nyíregyháza

Ha szeretnél részese lenni egy dinamikus jövőképpel és egyértelmű célokkal rendelkező üzletág csapatának, küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod, a „Vezető Utánpótlás Program” pozíció megjelölésével .