Csonka és Fiai Üvegtechnikai Kft. logo

Vezető pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    Csonka és Fiai Üvegtechnikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő számlák formai, tartalmi ellenőrzése, igazoltatása
  • Vevői és szállítói számlák nyilvántartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Házipénztár kezelése, bizonylatolása
  • Banki bizonylatok kezelése
  • Utalások előkészítése és lebonyolítása
  • Könyvelés előkészítése anyagok, továbbá kapcsolattartás angol nyelven Cégünk külső könyvelőjével
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Adatszolgáltatás a kontrolling rendszerhez
  • Iratok kezelése
  • ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások

  • Legalább középfokú számviteli, pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 5 év hasonló környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Naprakész pénzügyi és számviteli tudás
  • MS Office magabiztos ismerete (kiemelten Excel)
  • Önálló, pontos és igényes munkavégzés, nagyfokú precizitás,
  • Együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, jó kommunikációs készség
  • Szakmai angol felsőfokú ismerete

Előnyt jelent

  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, vagy számviteli felsőfokú végzettség
  • Francia nyelv ismerete

Céginformáció

Cégünk, a Csonka és fiai Üvegtechnikai kft. partnerünk megbízásából keres kollégát a megüresedett vezető pénzügyi munkatárs pozícióba. A munkavégzés helye partnerünk budapesti irodájában van.

A jelentkezés gombra kattintva és önéletrajzának csatolásával véglegesítsejelentkezését.