Vezető – Költségkoordináció, Hajtásrendszer Fejlesztés

  • Cég neve

    AUDI HUNGARIA Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Ön szerepe a Járműhajtás fejlesztés központi irányításában helyezkedik el. Vezetőként felelős lesz a pénzügyi jelentéstételért, a megbízások kezeléséért, irányításáért, valamint a műszaki fejlesztési üzletág folyamatainak megőrzéséért és optimalizálásáért. Mindemellett számos szempontot figyelembe kell majd vennie, mint például a belső költségvetés ellenőrzését, az óradíjak meghatározását és a beruházások ellenőrzését.

Következő feladatok várnak Önre

  • Egy csapat szakmai és fegyelmi irányítása
  • A Hajtásrendszer Fejlesztés költségvetési ellenőrzése az összes fejlesztési projekt üzembe helyezési folyamatának irányításán és ellenőrzésén, az év folyamán és az éves költségvetési jelentéstételén, valamint a könyvelésen keresztül
  • Költséghelyek és a szegmenssel kapcsolatos, átfogó pénzügyi beszámolás
  • A fejlesztés beruházási projektjeinek pénzügyi koordinációja és a hosszú távú tervezése
  • Költség, kapacitás, eredmény és határidő nyomon követése a tervezett és a tényleges költségek tekintetében
  • Óradíj meghatározása a fejlesztést érintő projektek és erőforrás-tervezés alapján
  • Megbízás-, kapacitás- és határidőkövetés
  • Kommunikációs stratégia kidolgozása és az összes hivatalos kommunikációs tevékenység ellenőrzése különböző médiacsatornákon keresztül a motorfejlesztés, valamint a járműfejlesztés részére
  • A műszaki rizikómanagement koordinálása és szervezése a vállalaton belül, különösen a műszaki
    motorfejlesztésen belül
  • Folyamatoptimalizálási tevékenységek ellenőrzése és koordinálása a műszaki motorfejlesztésen belül
  • A terület erőforrásainak (például: költségvetés, személyzet, járművek) ellenőrzése
  • Költségvetési folyamatok optimalizálása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Befejezett közgazdasági tanulmányokkal rendelkezik (üzleti adminisztráció, közgazdaságtan vagy menedzsment)
  • Legalább 5 év menedzsment / vezetői tapasztalata van egy nemzetközileg működő vállalat pénzügyi funkciójában
  • Tárgyalóképes német nyelvtudása van és legalább középfokú angol nyelvismerettel rendelkezik írásban és szóban
  • Magas ügyfélorientáltság, megoldásorientált és strukturált gondolkodásmód jellemzi
  • Analitikai, valamint csapatmunkára való képessége erős
  • Kommunikációs és szervezési készségek jellemzik

Részletes német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként, melyben idegen nyelvtudásait, annak szintjeit is jelölje meg!

Amit kínálunk:

Az Audi Hungaria Magyarország gazdaságának meghatározó vállalatai közé tartozik, ahol a teljes menedzsment több mint 11 000 munkatárs koordinálásáért felelős. A különféle szinteken történő csapatirányítás mellett a vezetői tevékenység fontos eleme a szakmai irányítás, a támogatás és az utánpótlás nevelés is. Vezetői munkakörben tevékenykedő kollégáink számára is biztosítjuk a folyamatos, személyre szabott fejlődési lehetőségeket kihívást jelentő feladatokkal, képzésekkel. A menedzsment számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk, amelyről a kiválasztási folyamat során személyesen tájékoztatjuk Önt (pl. szolgálati autó, egészségügyi ellátás, biztosítások stb.).

Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Aktívan támogatjuk a sokféleséget, a befogadást és olyan környezetet teremtünk, ami minden egyes személy egyéniségét támogatja.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP46702