CARDNET Zrt.
Magyarország meghatározó elektronikus tranzakció-szolgáltatója, a hazai fesztiválpiac vezető technikai kiszolgálója keres Senior Java fejlesztő kollégát, tranzakciós területen működő szoftverek fejlesztésének irányítására

Vezető fejlesztő / Senior Java fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    • Részvétel a termék teljes életciklusában
    • Szoftver architektúra tervezése, fejlesztése, karbantartása
    • Projektvezetők, fejlesztők, üzemeltetők támogatása
    • Fejlesztők irányítása, feladatok kiosztása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Szoftvertervezési ismeretek
    • Magasszintű Java EE architektúra ismeret
    • Java alkalmazás szerverek ismerete
    • SQL, adatbázis ismeretek
    • REST szolgáltatások ismerete
    • Verziókövető rendszerek ismerete

    Technológiák, melyekben tevékenykedni kell:

    • Java, Java EE, EJB, JPA, Hibernate
    • Jboss/Wildfly
    • PostgreSQL
    • Netbeans, Eclipse

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Céges mobiltelefon
    • Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1135 Budapest, Reitter Ferenc u. 46-48.

Jelentkezési határidő:

2018. 09. 28.

Jelentkezését magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, a pozíció megnevezésével, fizetési igény megjelölésével várjuk!