Vevőszolgálatos munkatárs

  • Cég neve

    MMXH Lakberendezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Kishatár utca 32.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vevőinformációs pult feladatainak ellátása
  • Vevői kérdések megválaszolása, általános tájékoztatás termékekről és szolgáltatásokról
  • Vásárlás után garancia, jótállás érvényesítése,
  • Igény szerint a termék visszavételezése
  • Felmerülő reklamációk kezelése
  • Részmunkaidő: 6 óra

Elvárások

  • Vevőszolgálati tapasztalat
  • Vevőorientáltság
  • Stressztűrés

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria próbaidő után (OTP Szép kártya)
  • Munka Törvénykönyvében meghatározott pótlékok
  • Havi beosztásterv nyitvatartás szerint négy havi munkaidőkeretben
  • Munkába járás térítése közigazgatási határon kívűl (távolsági bérlet 86%, üzemanyag 30 forint/kilométer)
  • Az XXXLutz stabil osztrák hátterű nagyvállalat és megbízható munkaadó

Céginformáció

Az XXXLutz cégcsoport több, mint 550 bútor és lakberendezési áruházat üzletet üzemeltet tizenhárom európai országban.
A világ egyik legnagyobb bútorkereskedőjének magyarországi leányvállalata, az MMXH Lakberendezési Kft. 6 piros székes áruházzal van jelen hazánkban

Küldje el nekünk pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva!