Vevőszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    CONe Trading Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Mester utca 12.

  • Fizetés

    Bruttó 470e - 520e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

● Irodába érkező vendégek fogadása, körbevezetése, ültetése
● Foglalások managementje
● Iroda rendben tartása
● Küldemények átvétele
● Központi telefonszámok és e-mail címek kezelése - bejövő hívások fogadása, átirányítása
● Vásárlói panaszok és észrevételek kezelése (e-mail, telefon, chat, facebook, messenger, stb.)
● Vevői észrevételek gyűjtése, ami esetleges fejlesztést, módosítást igényelnek
● Ügyfelektől bejövő reklamációk rögzítése, nyomon követése, lezárása
● Vendégek/Ügyfelek igényeinek és kéréseinek rugalmas és teljes körű kezelése

Elvárások

● Minimum középfokú végzettség
● 1-2 év tapasztalat hasonló munkakörben
​​​​● Talpraesett, magabiztos fellépés
● Barátságos, nyitott személyiség, vendég centrikus gondolkodásmód
● Jó problémamegoldó készség
● Rugalmasság
● Precíz és megbízható munkavégzés
● Pozitív és "can-do" természet
● Angol nyelv társalgási szintű ismerete
● Csapatszellem

Előnyt jelent

●Vevőszolgálati / Customer Service tapasztalat
●Több nyelv társalgás szintű ismerete
● Elektromos biciklik ismerete
● Vegyipari és kozmetikai ipari termékek ismerete

Amit kínálunk

● dinamikus, fiatalos és igényes munkakörnyezet
● versenyképes munkabér
● hosszú távú perspektíva egy növekedésben lévő magyar vállalatnál

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Közel 20 éve működő, 11 cégből álló cégcsoportunk bővülő csapatába keresünk Vevőszolgálati / Customer Service ügyintéző munkatársat!

3 cégünkkel kapcsolatos ügyintézés van a fókuszban. A cégekről alább olvasható bővebb információ:

CONe Trading Zrt. - www.shoperia.hu

A nemrégiben indult vállalkozás egy dinamikusan fejlődő magyar disztribútor cég, mely számos,
világszerte ismert magas minőségű márkát képvisel a vegyi és kozmetikai piacon. Alapelvünk a magas
kiszolgálási színvonal, a folyamatos fejlődés, rugalmasság és szakértelem. Napról napra igyekszünk
többet nyújtani partnereinknek, az alap disztribúciós szolgáltatásokon felül, az internetes vásárló
felületen keresztül is. A CONe Trading Zrt. – egy közelmúltban alapított cég, amely eddig
nagykereskedelmi tevékenységet folytatott ismert vegyipari, háztartási vegyiáru, tisztítószer és
finomkozmetikai termékek kereskedelmével. Webáruházunkban kiskereskedelmi tevékenységgel
foglalkozunk. A forgalmazott termékkör háztartási vegyiáru és finomkozmetikai termékek. A
legnagyobb gyártókkal és forgalmazókkal vagyunk szerződésben, így Henkel, P&G, Unilever, Reckitt,
(Colgate/Palmolive, Beiersdorf) gyártók termékei találhatóak meg kínálatunkban. Termékeink mind
újak és EU forgalmazásra szánt termékek, így minden előírásnak és magyarországi forgalomba
helyezési elvárásnak megfelenek. Elsősorban kiskereskedelmi értékesítést végez webáruházunk, ezért
fenntartjuk a jogot, hogy a termékek mennyiségéből – a készlettől függően – korlátozott mennyiséget
adjunk el.
Forgalmazott márkák (teljesség igénye nélkül):
Arial, Ajax, Always, Axe, Baba, Bonux, Bref, Cillit, Coccolino, Colgate, Dettol, Domestos, Dove, Elmex,
Syoss, Finish, Gillette, Flóraszept, Jar, Persil, Lenor, Libress, Listerine, Mr. Proper, Nivea, Oral B,
Schauma, Gliss Kur, Pampers, Perwoll, Pur, Rexona, Sanytol, Signal, Silan, Sofix, Somat, Surf, Tomi,
Vanish, Vape, Venus, Zewa

Alfa BGS Ingatlanhasznosító Zrt. - www.hom12.hu

Az Alfa BGS Ingatlanhasznosító Zrt. 2022 szeptemberében nyitotta meg a HOM12 közösségi irodát. A
Mester utca 12-ben található 300 nm-es coworking office-ban jelenleg 17 munkaállomás, 2 phone
booth és 2 tárgyaló található. Az iroda kiemelkedő lakás iroda mivolta és design-ja miatt, a 2024-es év irodája díjra is esélyes az Év Közösségi Tere kategóriában.

MATE BIKE Trading Kft. - www.matebike.hu

A MATE.Bike története Koppenhágában indult egy dán testvérpár sikeres Kickstarter kampányával,
ami annyira jól sikerült, hogy ez lett az addig valaha volt legnagyobb közösségi finanszírozású
kampány Európában, majd elindult világhódító útjára.
Praktikus. Design-os. Strapabíró. Fenntartható megoldás. A MATE.Bike erősebb, mint egy
hagyományos elektromos bicikli. Sportos praktikusság találkozik benne a letisztult, modern dizájnnal.
Célunk, hogy a mai kor innovációit és a személyes kifejezést egyaránt új formában ötvözzük. Jobb,
kényelmesebb utazási módokat szeretnénk elképzelni, és új modelleket tervezünk, amelyek
intelligensebb technológiával és fokozott rugalmassággal gazdagodnak. EGY TÁRS, minden pillanatod,
kerekezési igényed és hangulatod kifejezésére.

Küldetésünk arra szeretné ösztönözni a kerékpárosaink globális közösségét, hogy élen járjanak a
világban és hitelesen fejezzék ki magukat. Oldják meg a mai kor kihívásait. Járja át a letisztult
megoldás a MATE.Bike varázslata a hétköznapjaikat. Merjenek álmodni nagyobbat, mert ez több,
mint egy kerékpár. Ez egy mozgalom.

Fényképes önéletrajzzal várjuk a jelentkezését! :)