Vevőszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Adecco Kft.

Csatlakozz nemzetközi textilipari partnercégünkhöz vevőszolgálati munkatárs pozícióba! Nagyszerű fejlődési lehetőség, egy kihívásokkal teli munkakör, amelyben beszerzési, logisztikai és egyéb adminisztratív feladatok várnak rád!

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevőktől érkező megrendelések rögzítése, ütemezése, nyomon követése
  • A rendelési állomány folyamatos monitorozása, egyeztetése a termeléstervezéssel, szükséges visszajelzések kezelése
  • Folyamatos együttműködés az európai sales és termeléstervezési részleggel
  • Vevői törzsadatok karbantartása, változások dokumentálása
  • Vevői kapcsolatok ápolása, vevői megelégedettség növelése
  • EU-n kívüli vevőkhöz történő kiszállításoknál a szállítási dokumentáció elkészítése
  • Vevői panaszok, észrevételek kezelése, vevői reklamációkezelés folyamatának támogatása
  • Kiszállítások koordinálása
  • Együttműködés a vállalaton belüli társterületekkel

Amit kínálunk:

  • Kiváló karrierlehetőség
  • Vonzó alapbér
  • Home office lehetőség

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Multinacionális vállalati környezetben szerzett 1-4 év tapasztalat
  • Önálló, pontos munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office (excel, outlook, word) magabiztos használata

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat