Vevőszolgálati/értékesítési munkatárs

  • Cég neve

    Bajaport Sped Kft.

  • Munkavégzés helye

    1182 Budapest, Péterhalmi út 8.

  • Fizetés

    Bruttó 486e - 531e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Árajánlatok készítése
  • Vevői rendelések rögzítése számlázó- és készletnyilvántartó programban
  • Szállítólevelek, számlák készítése
  • Telefonos, e-mail-es, személyes kapcsolattartás partnerekkel, vevőkkel
  • Vásárlók kiszolgálása mintaboltunkban
  • Logisztikai feladatok ellátása
  • Raktárral, sofőrökkel való kapcsolattartás
  • Havonta két alkalommal szombati délelőtti munkavégzés (7.30-tól 11.30-ig)

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)
  • önálló, pontos, megbízható munkavégzés
  • tanulékonyság, terhelhetőség
  • jó problémamegoldó készség
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

Előnyt jelent

  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • webshop adminisztrációs felület kezelésében, tartalomfrissítésében szerzett tapasztalat
  • pozitív életszemlélet

Amit kínálunk

  • rendezett, biztos munkakörülmények
  • Juttatások: bruttó alapbér 486.000 Ft (szombati munkavégzéssel együtt 531.000 Ft)
  • Cafetéria (SZÉP kártya)
  • Havi célprémium (kitűzött forgalmi cél elérése esetén)
  • Éves hűségprémium (13. havi)

A jelentkezéshez kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!