Ivy Technology AMS Hungary Kft. logo

Vevőszolgálati adminisztrátor

  • Cég neve

    Ivy Technology AMS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 SZOMBATHELY, VÁSÁRTÉR utca 1.

  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

CÉGÜNK AZ ALÁBBI MUNKAKÖRBE KERES ÚJ MUNKATÁRSAT SZOMBATHELYI TELEPHELYÉRE:

VEVŐSZOLGÁLATI ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

  • A beérkező és kimenő szállítmányokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, partnerekkel, beszállítókkal és logisztikai központokkal
  • Termékek részletes ismerete
  • Felelős az ügyfelektől érkező kérések, visszajelzések kezeléséért, a vezetők és a közvetlen felettes tájékoztatásáért
  • Riportok, adminisztráció készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás vevőkkel, telefonkonferenciákon való részvétel
  • Vállalatirányítási rendszer alapadatainak napra készen tartása
  • A vevőszolgálati adminisztrátor felelős a munka-, tűz-, környezetvédelmi, valamint az ISO 14001 KIR-rel és ISO 45001 MEBIR-rel kapcsolatos előírások, szabályok betartásáért

Elvárások:

  • Felsőfokú német nyelvtudás, illetve magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Középfokú végzettség
  • PC haladó szintű ismeretek
  • Adminisztrációs területen szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerszoftver ismeret
  • Logisztikai ismeret, tapasztalat
  • Elektronikai gyártással / szervizeléssel kapcsolatos ismeretek, tapasztalatok

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.