Vevőkezelő asszisztens - diákmunka

  • Cég neve

    Fürge Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    3000 Hatvan

  • Fizetés

    Bruttó 2 100 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Világvezető autóipari beszállítók közé tartozó partnerünk kínál hosszútávú munkalehetőséget rugalmas beosztásban-hibrid munkavégzés lehetősége
Vevőkezelő asszisztensi pozícióban

Főbb feladatok, munkák

  • Ügyféllel kapcsolattartás írásban, angolul
  • Hiányzó vevői számlák bekérése
  • Számlázási területen végzett adminisztrációs tevékenységek
  • Vevői portálkezelés, hiányzó dokumentumok keresése
  • Outlook mappák monitorozása, rendezése

MIÉRT MINKET VÁLASSZ?

Kiemelkedő alap órabéren felül (Bruttó 2100 Ft/óra) bejárási támogatás jár 18 Ft/km, home office lehetősége.

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Heti 30 óra teljesítése

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

A jelentkezem gombra kattintva, küldd el nekünk önéletrajzodat és hamarosan felkeresünk a részletekkel kapcsolatban.