ÁSZ Vendéglátó és Parképítő Kft. logo

Vendéglátás vezető

  • Cég neve

    ÁSZ Vendéglátó és Parképítő Kft.

  • Munkavégzés helye

    4032 Debrecen, Böszörményi út 218.

  • Fizetés

    Nettó 600e - 700e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • feladatod lesz az Ász rendezvényeinek helyszíni koordinálása akár házon belüli, akár külsős helyszínről legyen szó,
  • a rendezvény erőforrás igényeinek (eszközök és munkaerő) megfogalmazása, biztosítása,
  • az irányításod alá tartozó kollégák (raktáros, pincér, pultos) munkáinak szervezése és ellenőrzése,
  • terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés és ellenőrzés,
A pozíció velejárója a rendezvény jellegéből adódó esetleges éjszakai munkavégzés is.

Elvárások

  • turizmus – vendéglátás szakon szerzett diploma,
  • vezetői tapasztalat,
  • informatív kommunikációs készség az ügyfelekkel és a kollégákkal,
  • rendszerszemlélet, tervezési képesség, felelősségvállalás,
  • dinamikus, határozott, problémamegoldó személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési rutin,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés (havi 600 000 - 700 000 Ft nettó)
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • barátságos, közvetlen csapat és cégkultúra,
  • munkavégzéshez szükséges céges eszközök biztosítása: autó, telefon, laptop.

Céginformáció

A debreceni Ász Vendéglátó és Parképítő Kft. 30 éves magyar családi vállalkozás, mely alapvetően készételgyártással és cateringgel foglalkozik. Európai színvonalú hideg-, meleg konyhánk és cukrászüzemünk szolgálja ki saját rendezvényhelyszíneinket és más protokoll rendezvényeket Debrecenben és környékén.
Cégcsoportunkról bővebben itt tájékozódhatsz: https://aszokize.hu/

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük töltsd fel magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat. Köszönjük.