Vendégélmény Manager

  • Cég neve

    McDonald’s

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest, Budafoki út 113.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

McDonald’s

Szeretnél egy szuper csapatban dolgozni?

Gyere a Mekihez!

A pozíció amire a jelentkezésedet várjuk:

Vendégtéri Koordinátor

Budafoki út 113. szám alatt található éttermünkbe keressük leendő Vendégtéri Koordinátor kollégáinkat, ahol stabil munkahely, jövedelem és egy nagyon jó társaság vár!

Főbb feladatok, munkák

  • Te teremted meg a vendégekkel a kapcsolatot, kiemelkedő éttermi élményt nyújthatsz számukra

  • Vendégtér felügyelete mellett az ott dolgozó kollégák munkáját koordinálod

  • A vezetői és dolgozói csapatot támogatod, és tréningeled a kiváló vendégélmény megteremtésének érdekében

  • Aktívan részt veszel a vendégélményhez kapcsolódó dolgozói tréningtervek nyomon követésében

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

HA...

·       Jó kommunikációs készséggel rendelkezel

·       Szeretsz csapatban dolgozni

·       Magas szintű a munkabírásod

·       Szeretnél tanulni, folyamatosan fejlődni

·       Lendületes és pozitív vagy

Egyéb információ

Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével tudsz!

Várjuk pályázatodat!

Amit kínálunk

  • Bruttó 416.000 Ft havibért garantálunk számodra

  • Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk és ezen felül 20% kedvezményt a Mekis termékekre

  • Rendszeresen fejlesztheted magad professzionális tréningjeink során

  • Versenyképes fizetést kapsz, jutalmakban részesülsz

  • Szeretnél egy összetartó csapatban dolgozni, valami újnak a része lenni.

  • Jelenléti pótlékkal is ki tud egészülni a béred

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás