A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. a hazai kiskereskedelmi piac szereplőinek élvonalába tartozik, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközi hátterű munkáltatója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Bővülő csapatunkba keresünk Budapest vonzáskörzetében lévő SPAR Központunkba, jogi területre

Vállalati jogászt

Milyen feladatok várnak rád?

  • Polgári jogi, gazdasági jogi, társasági jogi, ingatlanjogi kérdésekben állásfoglalás, tanácsadás
  • Szerződések előkészítése és véleményezése
  • Jogi képviselet bíróságok, hatóságok előtt
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárásaink:

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Jogi szakvizsga
  • A fenti jogterületeken szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat, gyakorlat
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Biztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó elemzési és problémamegoldó készség, proaktív gondolkodás
  • Gyors, megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Előny:

  • Kereskedelmi cégnél szerzett gyakorlat

Amit kínálunk számodra:

  • Azonnali kezdési lehetőséget és biztos hátteret
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet, modern munkaeszközöket (céges telefon, laptop) és home office lehetőséget

Munkavégzés helye: SPAR Központ Bicske, közvetlenül az M1 autópálya lehajtójánál

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Bicske

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.