Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Posta Biztosító a magyar biztosítási piac legdinamikusabban fejlődő szereplője,
mely egy német konszern tagjaként, kárrendezői csapatába keres

VAGYON KÁRRENDEZÉSI MUNKATÁRSAT.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gépjármű és lakás káreseményekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása és előírás szerinti rendezése,
  • beérkező kárbejelentések jogalapjának vizsgálata, és a szükséges adatpótlások koordinálása,
  • szakértői munka alapján a káresemények elbírálása,
  • kifizetések előkészítése,
  • kárügyekkel kapcsolatos tájékoztatás nyújtása ügyfeleknek levélben, telefonon, személyesen,
  • kapcsolattartás kárszakértő partnerekkel.

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Biztosítási vagy banki ügyintézői munkatapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség,
  • MS-Office felhasználói szintű ismeretek,
  • átlag feletti fogalmazás- és helyesíráskészség,
  • precizitás, megbízhatóság, konfliktuskezelés,
  • KRESZ ismerete.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség,
  • biztosítási kárügyintéző munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, együttműködő csapat,
  • versenyképes jövedelem, cafeteria, bónusz,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank biztonság
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1022 Bég utca 3-5.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vagyon kárrendezési munkatárs
  • Rövid pozíció név: Kárrendezési munkatárs
  • Hirdető cég: Magyar Posta Biztosító Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: Gépjármű és lakás káreseményekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása és előírás szerinti rendezése, beérkező kárbejelentések jogalapjának vizsgálata, és a szükséges adatpótlások koordinálása, szakértői munka alapján a káresemények elbírálása, kifizetések előkészítése, kárügyekkel kapcsolatos tájékoztatás nyújtása ügyfeleknek levélben, telefonon, személyesen, kapcsolattartás kárszakértő partnerekkel.
  • Elvárások: Biztosítási vagy banki ügyintézői munkatapasztalat, minimum középfokú végzettség, MS-Office felhasználói szintű ismeretek, átlag feletti fogalmazás- és helyesíráskészség, precizitás, megbízhatóság, konfliktuskezelés, KRESZ ismerete.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-06
Állás, munka még: Magyar Posta Biztosító Zrt.>