Opera Gomoa Head Shop - Keressük az igazit!

Üzletvezetői munkakörbe keressük csapatunk új tagját.

Ha úgy érzed megfelelsz az alábbi elvárásoknak, valamint szívesen dolgoznál velünk, kérlek, küld el a "Jelentkezem" gombra kattintva a fényképes önéletrajzod és pár sort, hogy miért lennél te a legjobb a pozícióra.

Honlap: www.gomoa.net

Ha kölcsönös a szimpátia, akkor a napi feladataid közé tartozik majd:

  • bolti és pénztárosi feladatok ellátása, adminisztrációk vezetése,
  • a vásárlók szakszerű tájékoztatása és kiszolgálása,
  • az üzlet rendben tartása, árukészlet menedzselése.

Amit elvárunk:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • barátságos, vásárló-orientált hozzáállás,
  • magas fokú problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete.

Amit cserébe kínálunk:

  • folyamatos szakmai támogatás,
  • kiszámítható, versenyképes jövedelem,
  • munkavégzés egy dinamikusan fejlődő cégnél,
  • fiatalos, jó fej csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Dalszínház utca 10.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.