Üzletvezető

  • Cég neve

    Malátaház Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Állomás út 2.

  • Fizetés

    Nettó 450e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Bejáratott vendégkörrel rendelkező gödöllői prémium pubba keressük az új üzletvezető kollégánkat fiatalos munkakörnyezetbe!

Üzletvezetői feladatok a napi feladatok mellett:

  • a csapat kiválasztása, irányítása,
  • a munka beosztása,
  • árurendelés,
  • leltár,
  • a vonatkozó jogszabályi előírások betartatása, a dokumentáció rendben tartása,
  • a kollégák oktatása, betanítása, felkészültségük ellenőrzése.

Elvárások

  • legalább öt éves vendéglátó tapasztalat,
  • legalább három éves vezetői tapasztalat,
  • számítástechnikai ismeretek, excel, word, éttermi szoftver,
  • közösségi média alapfokú kezelése,
  • sörismeret.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatás, 450.000 forintot meghaladó fizetés (havi alapbér + szervízdíj és jatt arányos része),
  • 50%-os dolgozói fogyasztás elszámolást,
  • munkába járás támogatása,
  • stabil munkalehetőség, kiszámíthatóság (havi munkaidő beosztás).

Céginformáció

A Malátaház 2020-ban nyitott meg, egy Gödöllőn hiánypótló kategóriában, mint prémium söröző. Mi nem étterem és nem kocsma vagyunk, hanem egy prémium söröző, ahol nem a szokásos söröket lehet megkóstolni, hanem különlegességeket is tartunk rendszeresen változó kínálat mellett, a vendégélményt pedig jól kialakított sörkorcsolyákkal lehet kísérni a beltérben és a hangulatos teraszon egyaránt.
Gödöllő, Állomás u. 2. Lapátos Malátaház www.lapatos.hu

Jelentkezés: fényképes önéletrajz megküldésével.