Üzletvezető – SINSAY Árkád

munkatársunkat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Legfontosabb számunkra, hogy az „értékesítési csapatodat” kialakítsd, vezesd és motiváld
  • Az üzleti terveknek megfelelően a kereskedelmi egység gyors befuttatása, az értékesítési eredmények maximalizálása, majd fenntartása
  • Magas szintű ügyfélközpontúság megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szeresd a divatot, az embereket, a pörgést, és mindig keresd a fejlesztési lehetőségeket!
  • Minimum 1-2 év tapasztalat egy kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióban
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább társalgási angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Visual merchandising tevékenységben való jártasság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, türelem
  • Kiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód
  • Példa értékű teherbírás, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, összetartó, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nem meghatározható, Budapest

Angol vagy magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.