Üzletvezető-helyettes (Szombathely)

  • Cég neve

    TEDi Árukereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Varasd utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Vállalatunk,  a  TEDi  2004-ben Németországban alakult, mára a non food kiskereskedelmi szektor vezető szereplőjévé vált és Európa szerte 15 országban, közel 3200 üzlettel van jelen. Folyamatosan terjeszkedünk, hogy mindenki számára minél több helyen elérhetőek lehessünk. Küldetésünk, hogy bebizonyítsuk, hogy nem kell drágának lennie annak, ami jó. Ha örömödet leled a felelősségteljes feladatokban és új kihívást keresel, várunk Téged a TEDi csapatában!

Amit kínálunk

  • Tagja legyél egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnak
  • Versenyképes fizetés
  • SZÉP kártya a próbaidő lejárta után (3 hónap)
  • Munkába járás támogatása közigazgatási határon túlról érkezőknek
  • Új üzletek nyitásának a felkészítésén és bepakolásán való részvétel
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Fejlődési lehetőség, karrier építés
  • 10 %-os kedvezmény üzleteinkben

Főbb feladatok, munkák

    • Üzletvezető helyettesítése
    • Eladói csapat vezetése, motiválása
    • Termékek prezentálása a TEDi koncepciója alapján
    • Újonnan érkezett áru feldolgozása és kihelyezése az üzletben a cég által megadott elvárások szerint
    • Új munkavállalók betanítása és fejlesztése
    • Leltár hiány minimalizálása és az üzlet felkészítése az ellenőrzésre
    • Értékesítés és pénztárkezelés
    • Rend és tisztaság megtartása
    • Adminisztratív feladatok:
      • Készlet nyomon követése
      • Munkaügyi dokumentációk kezelése (jelenlétiívek, szabadságtervező, betegpapírok, egyéb dokumentációk)
      • Üzlet nyitással és zárással kapcsolatos teendők

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 1 év vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Utazási hajlandóság (már a betanulási időszakban is)
  • Az üzlet nyitva tartásához igazodó egésznapos beosztás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód
  • Példa értékű teherbírás és önállóság
  • Rugalmasság és elkötelezettség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó

Jelentkezz most, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!