Üzletvezető - Budapest

  • Cég neve

    Starbucks

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 880e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Starbucks

Feladatok:

Szia,

Elvárások:

Szia,
Itt a helyed, ha:
  • Olyan munkahelyet keresel, amely nemcsak pénzügyi stabilitást ad, hanem valódi összetartozás-érzést is
  • Azonosulni tudsz az értékeinkkel és vállalati kultúránkkal, értékelve a sokszínűséget
  • Képes vagy személyre szabott kapcsolatot teremteni a vendégeinkkel és a csapatoddal
  • Nyitott személyiség vagy, jól kommunikálsz angol és magyar nyelven egyaránt
  • Kiskereskedelmi környezetben 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel, mely során vezettél csapatot is a belső szabályzatok betartásával
  • Ha analitikus a gondolkodásod, könnyedén készítesz pénzügyi elemzést és tervezést
  • Rendelkezel tulajdonosi szemléletmóddal üzletvezetői szinten
  • Hajlandó vagy a higiéniai és egészségügyi szabályokat követni – műszak közben a hajadat feltűződ, kezeid ápoltak és körmeid naturálisak

  • Mindennapi teendőid lesznek:
  • Vezeted az üzletet és a csapatodat a belső szabályzatok betartásával
  • Együtt dolgozol a csapatoddal, és gondoskodsz róluk
  • Italok és ételek elkészítése a sztenderdek és a vendég igény alapján
  • Elvégzed a szükséges pénzügyi tervezéseket és elemzéseket
  • Tisztántartod a vendégteret – asztalok és mosdók rendben tartása

    Amit kínálunk

     Mi az, amit Starbucks Partnerként nyújtunk neked?
    •   Szórakoztató, változatos csapat, akikre mindig számíthatsz
    •    Világos foglalkoztatási feltételek és mindig időben történő fizetés
    •    havi átlag elérhető bér bruttó 880.000 Ft**
  •     Célunk, hogy minden tevékenységünkben a maximumot nyújtsuk, felelősséget vállaljunk az eredményekért, és elnyerjük vendégeink szívét ezért kínálunk további havi működési bónuszt, melynek mértéke az üzlet pénzügyi eredményeitől függ, az üzletvezető bónuszának értéke akár havi bruttó 225.000 Ft is lehet
  •     Fejlődési lehetőségek világos karrierúttal és átlátható szabályokkal – vezetőink 80%-a belső fejlesztési programunkon keresztül érte el jelenlegi pozícióját
  •     Cafeteria béren kívüli juttatás
  •     Teljesítményalapú bónuszok
  •     Ledolgozott munkaórákkal arányos borravaló havonta
  •     Ingyenes italok a műszakok során
  •     Ingyenes étkezési lehetőség a műszakok során
  •     Ingyenes online orvosi, pszichológiai, dietetikai és gyógytorna konzultáció (DokiApp)
  •     Kedvenc Starbucks, Pizza Hut és KFC termékeid vonzó árakon
  •     Kéthetente egy csomag a kedvenc szemeskávédból
  •     Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move sportkártya)
  •     Tanúsított barista képzés a hozzád rendelt Barista Trainer támogatásával
  •     A rugalmas időbeosztásnak köszönhetően a munka és a tanulás vagy a hobbi jól összeegyeztethető
  •     A Doing Good közösségünk részévé válhatsz és sok hasznos kezdeményezésben részt vehetsz
  •     Hozzáférés a menő technológiákoz, amelyek támogatják a munkád és a fejlődésed – e-learning platform, online beosztás, Starbucks Global Academy és még sok más
  • *(sikeres certifikáció után elérhető átlagbér 8 órás munkarendben, mely átlagosan elérhető teljesítményalapú bónusszal és havi rendszerességű cafeteriával egészül ki, a műszakok a kávézó nyitvatartásához igazodva változnak, a bérezés kávézónként eltérő lehet)

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.