COMPUWORX Zrt .
Munkatársat keresünk

Üzleti elemző

pozícióba.
Cégünk Magyarország több ismert cégének hosszú távú beszállítója, és a kártyás fizetési piac stabil résztvevője több int 20 éve. Új piacvezető banki partnerünk igényeihez igazodva meglévő gárdánkat bővíteni kívánjuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatban lévő projekt vezetése, banki partnerünkkel történő rendszeres egyeztetés során a cég érdekeinek képviselete
  • A partnerek a felmerülő igényeinek felmérése és rendszerezése
  • A meetingeken felbukkanó bankkártya elfogadói területhez kötődő kérdések, partneri kívánalmak értelmezése, összesítése, azok cégünk többi a feladatban résztvevő kollégája részére történő átadása,
  • Szükség szerint szerződések, szerződés módosítások elkészítésében aktív részvétel
  • A cégen belüli kollégák összefogása és ösztönzése, a projekt állapotának folyamatos monitorozása, és jelentések készítése a vezetőség felé.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Jártasság IT projektekben
  • Legalább 2-3 éves Projektvezetési tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Bankkártya kibocsátói / elfogadói projektben szerzett tapasztalat, PAD, SRS, BRS stb. dokumentációk nyelvezetének ismerete, ezek átlátása, összeállításának képessége.

Amit kínálunk:

Stabil kiszámítható munkahely
Budapest központi részén modern irodai környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1115 Budapest, Bartók Béla út 109.

A "Jelentkezem" gombra kattintással kérjük csatolja fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével.