Üzletágvezetői asszisztens (munkaerő - kölcsönzési divízió)

  • Cég neve

    Pannon-Work Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Győr

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Pannon-Work Zrt. az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Vállalatunk teljes körű megoldást biztosít partnerei számára az emberi erőforrással kapcsolatos kihívásokra. Jelenleg cégcsoportunk kölcsönzési üzletágának a támogatására keresünk a területen tapasztalt, elhivatott munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cégcsoport kölcsönzési területének/ üzletágának szakmai támogatása, üzletágvezető tevékenységének a segítése
  • Munkaügyi adminisztráció teljeskörű ellátása, ISO-, és rendszerdokumentációk előkészítése, utóbbi naprakészen tartása
  • Riportok, statisztikák, havi beszámolók készítése
  • A cégcsoport kölcsönzési területén dolgozó kollégák folyamatos szakmai támogatása
  • Projektközi egyeztetéseken való szükség szerinti részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló Excel, Word ismeret
  • Kitartó, lelkiismeretes, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, támogató szemlélet, empátia

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Munkaerő - kölcsönzési területen szerzett tapasztalat
  • Releváns munkajogi szabályok ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú, preferáltan HR végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Professzionális munkaeszközök biztosítása (laptop, telefon)
  • Hibrid munkavégzés lehetőség (heti 1 nap Home - office)
  • Több mint 30 éve a piacon levő magyar tulajdonú cégként fontos számunkra, hogy olyan értékeket tudjunk képviselni, amelyekkel munkavállaóink érdekeit szolgálhatjuk. Büszkék vagyunk arra, hogy vállalatunk elnyerte a Családbarát munkahely/Szolgáltató védjegy minősítést

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció