MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság logo

Üzemviteli Operátor (Műszerész)

    MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Gomba

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

A MOL-csoport, Kutatás-Termelés MOL, Észak-Magyarországi Termelés MOL szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Gomba-Demjén Régió

Munkarend: 2 műszak: 7-19ig, 5 nap munka - 5 nap pihenő

A munkakör célja:

A Gomba-Demjén Régió területén kutak, technológiák, objektumok, szénhidrogén ipari létesítmények, berendezéseinek üzemeltetése, kezelése, karbantartása és javítása.

Elvárás:

  • elektronikai műszerész, vagy gyengeáramú műszerész végzettség
  • elektronikai, automatizálási területen szerzett karbantartói-szerelői tapasztalat
  • Tervek, folyamatábrák értelmezése, műszaki rajz olvasása
  • Számítógép alapfokú kezelői ismeret
  • Érvényes „B” kategóriás gépkocsi vezetői engedély
  • Mobilitási hajlandóság, stressz-tűrő képesség
  • Gyors, fejlett probléma megoldó képesség és alkalmazkodó készség

Előnyt jelent:

  • Műszerész technikus végzettség, automatika, folyamatirányítási vagy műszer szakirány preferált, lehet pályakezdő is.
  • ipari műszerek telepítésében-üzemeltetésében-karbantartásában szerzett tapasztalat (szint-tömegáram-térfogatáram mérések)
  • Robbanásbiztos berendezések kezelője vizsga
  • Vezérlő- illetve folyamatirányító rendszerek, a rendszerekhez illesztett primer műszerek, az iparban használt kommunikációs perifériák, protokollok általános ismerete
  • Műszerszekrény szerelési tapasztalat, elvégzett releváns szakmai képzések, tanfolyamok.
  • erősáramú végzettség
  • olajipari végzettség
  • Angol dokumentáció értelmezés szintű nyelvtudás

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a MOL Állásportálján keresztül a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész