Üzemvezető (Cukrászat)

  • Cég neve

    Dobay Cukrászda Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Színesfém utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A termelőüzemben történő munkálatok szervezése és irányítása
  • A termelés hatékony, optimális működésének biztosítása
  • Termék előállítási folyamatok felügyelete a minőségbiztosítási szabályok betartása mellett
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Szoros együttműködés a vezető cukrászunkkal
  • Részvétel a termelést érintő döntések előkészítésében, valamint a vezetés támogatása
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Kalkulációk, elszámolások készítése
  • Társterületekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett, legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kreatív, innovatív, elkötelezett, proaktív személyiség
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Jó szervezőképesség és rugalmasság
  • Cukrászati tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Változatos, kihívásokkal teli, izgalmas munka
  • Versenyképes bérezés
  • Napi étkezés és kávé biztosítása :)
  • Kedvezményes céges angol oktatás, AYCM lehetőség és még sok más céges akció :)
  • Folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek
  • Hosszútávú, stabil cégcsoport
  • Szakmai megbecsülés
  • Jó hangulat, klassz és támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Magyar tulajdonú, gasztronómiai cégcsoportunk, 21 éves fennállása alatt számos egységet mondhat magáénak: Budapest 6 pontján található VakVarjú Csoportunk tagja a Budapest Party Service, mely Magyarország egyik legnagyobb forgalmú rendezvény-gasztronómiával foglalkozó cége. Cégcsoportunk üzemeltet további három önkiszolgáló éttermet (Mákvirág Étterem, Adásszünet Bistro, Bodza Bistro) és a Monkey Bistro-t a Várkert Bazárban.

Cégcsoportunk legújabb, 2 éve működő cukrász / pékség területére, a Dobay Cukrászdánk termelőüzemének teljes körű operatív irányítására keressük ÜZEMVEZETŐ munkatársunkat.

Amennyiben felkeltette a hirdetés az érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezem" gombra.