Üzemesítő

FŐBB FELADATOK

  • HP (highly potent) és hagyományos hatóanyag fejlesztési- és piaci célú gyártással kapcsolatos üzemi termelési feladatok ellátása
  • Gyártások indítása, bemérési feladatok végzése a GMP és EHS szempontoknak megfelelően
  • Izolátorok használatának elsajátítása
  • Technológiai folyamatok végrehajtása az egyik legmodernebb üzemünkben
  • Gyártási dokumentáció vezetése papíron és digitális felületeken GMP elvek alapján
  • A gyártáshoz közvetlenül kapcsolódó logisztikai feladatokban részvétel
  • Lehetőséged lesz a technológiák laboros méretű megismerésére is
  • Változatos, folyamatosan megújuló termékpaletta miatt nem válik unalmassá a munkavégzés
  • Modern és naprakész technikai felszereltségű üzemünkben 63 - 630 liter méretben dolgozhatsz

Munkakör betöltésének feltételei

  • Vegyésztechnikusi/vegyianyaggyártó középfokú végzettség
  • Ha nincs ilyen végzettséged, de rendelkezel bármilyen középfokú végzettséggel és van gyógyszeripari/vegyipari tapasztalatod, várjuk jelentkezésed!
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Nyitott személyiség, egy igazi csapatjátékos, aki könnyen megtalálja a közös hangot másokkal

Egyéb

  • Kiemelkedő bérezés! + cafeteria + 13. havi juttatás
  • Modern, kellemes, felszerelt munkakörnyezet vár
  • Barátságos és nyitott csapat várja, hogy csatlakozz hozzájuk
  • Nyári szabadságodat a Balaton partján fekvő céges nyaralóinkban is töltheted
  • Óvoda és bölcsödei lehetőségek
  • Évi 2 nap bónusz szabadság
  • Széleskörű egészségügyi vizsgálati háttér biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.