Üzemeltetési vezető

  • Cég neve

    JOB Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Veszprém,

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

JOB Kft.

Borászati partnercégünkhöz keressük azt a tapasztalt

ÜZEMELTETÉSI VEZETŐT

aki szaktudásával felügyelni és irányítani tudja a cég termelési folyamatait, beleértve az értékesítés, a marketing, a borászat és a szőlészet területét.

FELADATOK:

  • 30-40 fős csapat mindennapi vezetése
  •  A vállalat hosszú távú céljainak meghatározása és az operatív tervek kidolgozása
  • Szervezeti struktúra optimalizálása, munkafolyamatok felügyelete és dolgozói erőforrások hatékony kihasználása
  • Borászat, szőlészet és rendezvények minőségi lebonyolításának menedzselése a csapattal
  • Termékek és szolgáltatások minőségének folyamatos javítása és fejlesztése a piac igénye szerint
  • A vállalat gazdasági folyamatainak hatékonyabbá tétele és költségek csökkentése, költségkontroll kidolgozása
  • A társaság állandó képviselete és fejlesztési igények kidolgozása, döntéselőkészítés
  • Aktuális törvények, jogszabályok, szabványok megismerése és betartatása a munkavállalókkal

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Hatékony döntéshozatali képesség
  • Borászat iránti szenvedély, illetve a borászat világában szerzett ismeretek

AMIT A CÉG BIZTOSÍT:

  • Versenyképes alapbér + mozgóbér + SZÉP kártya juttatás
  • 1 év után vezetői egészségügyi biztosítás
  • Céges autó korlátlan használattal
  • Céges laptop és telefon
  • Lakhatás támogatása (költözés esetén)
  • Csodás munkakörnyezet a természethez közel