Üzemeltetési vezető

  • Cég neve

    Decathlon

  • Munkavégzés helye

    Békéscsaba

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Decathlon

Te már tudod, hogy sporttal teljes az élet. Segíts másoknak is megismerni a mozgás örömét, hogy ők is közelebb kerüljenek egy egészségesebb és zöldebb élethez!

Főbb feladatok, munkák:

  • személyi és vagyoni biztonság garantálása
  • az áruházi csapat üzemeltetéssel kapcsolatos ismereteinek biztosítása
  • készletfolyamatok (stock&flow) menedzsmentje
  • karbantartás
  • költségmenedzsment
  • hatékony működési folyamatok
  • felelsz a kitűzött KPI-kért, és folyamatosan figyelemmel kíséred azokat
  • részveszel az üzlet operatív működésében, stratégiai döntések meghozatalában
  • egy sport vezetése mellett szerepet vállalsz az áruház projektcsapatainak munkájában
  • a mindennapi életében felelsz egy együttműködő és független csapat kialakításáért, fenntartásáért és fejlesztéséért

Amit kínálunk:

  • ingyenes belső képzési rendszert, amely segítségével fejlődhetsz és építheted a karrieredet
  • mobilitás esetén számtalan belföldi és külföldi karrierlehetőséget
  • rugalmas munkaidőt
  • egy jó hangulatú, közvetlen és támogató csapatot
  • teljes munkaidőben átlagosan havi bruttó 502,500 Ft* jövedelemben részesülsz, ami havi nettó 336,500 Ft, adókedvezmények nélkül (* tartalmazza a vasárnapi pótlékot, cafetériát és a havi bónuszt)
  • minden évben extra teljesítményalapú fizetésemelést
  • távolsági bérleted 86%-át térítjük
  • számos béren kívüli juttatást

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikációs készség, angol nyelven is szóban és írásban egyaránt
  • erős alapértékekkel és vezetői bátorsággal rendelkezel
  • proaktív, megoldásorientált megközelítésed van
  • elsődleges fontosságú számodra is az üzlet és a benne lakók biztonsága
  • erősségeid a szervezés, tervezés és problémamegoldás
  • önállóan, precízen és következetesen dolgozol
  • erős emberközpontú vezetői attitűd jellemez, amit már egy csapat élén is bizonyítottál
  • komplex kereskedelmi jövőképed van
  • a cégünk célját és küldetését magadénak vallod