UNION Vienna Insurance Group Zrt. logo

Union Direkt Igazgatóság - HR asszisztens

  • Cég neve

    UNION Vienna Insurance Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Az UNION olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően és emberi hangon kommunikálunk. Munkatársi felméréseink szerint erényeink a rugalmasság, a sokszínű feladatok, a jó hangulat és a kíváncsiság. Mindehhez nagyvállalati hátteret és folyamatos fejlődést biztosítunk. Meghatározó tulajdonosunk a VIG Magyarország Befektetési Zrt., melyben többségi tulajdonos a közel 200 éves múlttal rendelkező osztrák VIENNA INSURANCE GROUP, Közép- és Kelet-Európa egyik legnagyobb biztosítási vállalatcsoportja. Társaságunkban kisebb tulajdonrésszel rendelkezik még az Erste Bank Hungary Zrt. is. A tőkeerős VIG Közép- és Kelet-Európa egyik legnagyobb biztosítótársasága, mely a Standard&Poor’s (S&P) nemzetközi hitelminősítő intézet értékelése alapján a kimagasló pénzügyi biztonságot jelző, legmagasabb fokozatú A+ minősítési besorolással bír.

Az UNION Biztosító Nyugat-magyarországi régiója nyilvános pályázat keretében keres tapasztalattal rendelkező jelentkezőt az

pozícióba.

FELADATOK:

  • Vezetők munkájának támogatása.
  • Önéletrajzok leválogatása, minősítése, továbbítása.
  • Előszűrések lebonyolítása.
  • Munkatársak kiválasztásában való részvétel, interjúk lebonyolítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Meetingek szervezése, azok PPT anyagának összeállítása.
  • Kapcsolattartás szóban és írásban ügyfelekkel, munkatársakkal.
  • Egyéb irodai adminisztráció ellátása.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Innovatív környezet.
  • Folyamatos készségfejlesztő és szakmai képzések.
  • Home Office lehetősége.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség.
  • 8 órás munkaidőkeret.
  • Támogató vezető.
  • Kiváló csapat.
  • Kimagasló, inflációt követő juttatás.

ELŐNYÖK A PÁLYÁZAT SIKERES ELBÍRÁLÁS ÉRDEKÉBEN:

  • Szakirányú végzettség, vagy érettségi (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Számítógép legalább felhasználó szintű ismerete (ECDL előnyt jelent)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Hosszú távú munkavállalási szándék
  • Vidám, kiegyensúlyozott személyiség

Amit elvárunk:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Büntetlen előélet
  • Számlaképesség

Előny, de nem feltétel:

  • felsőfokú végzettség
  • MNB vizsga
  • HR/munkaügyi tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció