Ukrán-orosz koordinátor - Székesfehérvár

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Fejér,Székesfehérvár, Gyümölcs

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Orosz anyanyelvi szint és
    • Ukrán anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Menton Jobs

A Menton Jobs cégcsoport 2016 óta meghatározó szereplője a magyar munkaerő piacnak. Közel 1200 fős kölcsönzötti állományunk és 1000 fős iskolaszövetkezetünk nyújt megoldást a KKV és nagyvállalati szektor munkaerő problémáik megoldására.

2022-ben cégcsoportunk megszerezte a Külügyminisztérium által akkreditált Minősített Foglalkoztatói státuszt, melynek segítségével fejlődésünk még dinamikusabbá vált.

Székesfehévári irodánkba keressük, akár azonnali kezdéssel kollégánkat.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

•Harmadik országbeli munkaerő kölcsönzési projektekben való részvétel

•Toborzási csapattal való együttműködés

•Belépő és a kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának asszisztálása

•Munkaügyi / bérügyi kérdések egyeztetésében és kezelésében való részvétel

•Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás

•Kapcsolattartás az idegenrendészettel

•A projekten dolgozó kollégákkal történő szoros aktív együttműködés

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

• Ukrán és orosz nyelv anyanyelvi szintű ismerete

• B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

• Microsoft Office erős felhasználói szintű ismerete

• Kiváló kommunikációs képesség, magabiztos, határozott személyiség

• Precíz, pontos munkavégzés

• Rugalmasság, önállóság, proaktív gondolkodásmód

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőség

• Versenyképes fizetés

• Támogató, fiatalos csapat és építő közeg

• Munkába járás támogatása

• Szuper csapatépítő programok